فانوسی برای قرن ۲۱

fanoos421

سلام
به نام خدا

سید مجتبی حسینی نیا هستم
این اولین متنی است که در این سایت قرار می گیرد؛ مخاطب ما در این سایت شما نوجوانان و والدین گرامی هستید.

در این سایت قصد دارم که به همراه گروهی از دوستان و همکاران خود مطالبی را برای شما نوجوانان و والدین عزیز کشورم مطرح کنم که کمتر به آنها بصورت منسجم پرداخته شده است. مطالبی که بتواند ارتقا دهنده ی آگاهی نوجوان برای زندگی مناسب در دنیای امروز باشد و همچنین مطالبی که بتواند والدین را در حوزه های تربیتی یاری رساند.

تغییرات دنیای امروز تغییرات محتوایی است، ما قصد داریم محتوایی را در اختیار شما نوجوانان گرانقدر قرار دهیم که بر زندگی اکنون و آینده شما تاثیری ملموس گذارد؛ محتوایی که با توجه به نیازهایتان و منطبق با واقعیت جهان اطرافتان باشد.

عمده وقت نوجوان امروزی در شبکه های اجتماعی و برنامه های کامپیوتری می گذرد؛ به همین دلیل است که در ایجاد صفحه اینستاگرامی با بیست هزار فالوور در عرض چند روز مهارت دارد؛ اما همین نوجوان چقدر در یک سخنرانی موثر ٧ دقیقه ای مهارت دارد؟

شما در نقش نوجوان امروزی می دانید که محبوب ترین خواننده الان چه کسی است و براحتی برای حفظ متن آهنگ او وقت می گذارید و خیلی هم قشنگ حفظ می شوید (البته که آفرین دارد)؛ اما چقدر برای انتخاب یک هدف متناسب با روحیه و توانمندی های خود تا به الان وقت گذاشته اید؟

جای صحبت از مدارس اینجا خالی است؛ ولی نمی خواهم صحبت را با موضوع مدارس طولانی کنم که البته در این مورد دوستان دیگر بسیار گفته اند. به نظر می رسد که مدارس ما در مورد آموزش های لازم برای زندگی در قرن حاضر (قرن٢١) فعلا برنامه ای ندارند؛ حداقل برای دوره ای که شما نوجوانی تان در حال سپری شدن است.

مطالعه
در آینده چه کاره بشم؟

دوره نوجوانی شما فرصت نابی است برای طراحی یک زندگی ایده آل و رضایت بخش؛ بهترین دوره است تا خود را و ویژگی های منحصربفرد خود را بشناسید تا بر پایه همین شناخت بتوانید زندگی ایده آل خود را طراحی نمایید.

در تلاش هستیم تا به این سایت فضایی دهیم تا شما نوجوانان عزیز بتوانید با بودن خود در این فضا شناخت خوبی از خود بدست آورید و به سمت ایده ال هایتان و جهان زیبای درونتان حرکت نمایید.

پاسخی بگذارید

You have to agree to the comment policy.